İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları.

İnsan Kaynakları

Firmamızda yer alan ekip ile bütünleşen, hedefi belli olan, yaptığı iş konusunda kararlı, çalışması planlı, açık iletişime inanan, adil, şeffaf, ulaşılabilir, öğrenen ve öğreten bir personelimiz olarak aramızdaki yerinizi almak ister misiniz?

Firmamız kendi organizasyonu içinde çalıştırdığı, diyetisyen, gıda mühendisi, gıda teknisyeni, bölüm sorumluları, bölüm elemanları şeklinde yapılanmış olup işleyişini bu organizasyon şeması dahilinde yürütmektedir.

Ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız bilgi@istanbultabldot.com.tr adresine özgeçmişlerinizi (CV) gönderebilir veya yandaki form aracılığı ile de bize iletebilirsiniz.

Özgeçmişleriniz asla 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır.

Aramıza katılmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz !

Hizmet

Hizmetin değerinin anlaşılmasında ve işin keyfe dönüşmesindeki en önemli unsurun insan ilişkileri olduğunu bilen bir firma olarak İstanbul Tabldot şirketinizin bir departmanı gibi çalışmayı ve ekibinizin bir parçası olmayı hedeflemektedir.

Gıda Hijyeni

Özenle alımı yapılmış maddeler tazelik ve kalite onayından sonra hijyene uygun hale getirilmiş alanlarda depolanır. Üretimin her aşamasında gıda mühendislerinin oluşturduğu Kalite Güvence Departmanı'nın kontrolü dahilinde çalışmalar gerçekleştirilir.

Kalite & Güvence

Üretilen her üründen numune alınıp, uygun şartlarda 72 saat süreyle muhafaza edilmektedir. Üretim, sevkiyat ve dağıtım alanında çalışan tüm personelimize düzenli olarak hijyen, kalite, taşıma, sevkiyat, dağıtım vs. eğitimleri verilmektedir.

Dağıtım & Lojistik

Kalite standartlarında ürettiğimiz yemekler günün her saati sizlere ulaşmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında her noktaya, Avrupa yakasında ise minimum 200 kişi personeli olan firmalara hizmet vermekteyiz.

Tabldot Yemek İhtiyacınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.