Hizmetler

#candost

İstanbul Tabldot olarak 26 yıllık sektör tecrübemize istinaden Altunizade'de açılan şubemizle hizmetinizdeyiz...

#candost.

   İstanbul Tabldot toplu yemek sektöründen edindiği 26 yıllık bilgi ve birikimi Candost kafeye aktarmıştır.
Uzun yıllardır yemek sektörünün içinde yer alan firmamız insanların genel taleplerini çok iyi bilmektedir.  Bu talepler doğrultusunda Altunizade’de açılan şubemizle restoran hizmeti vermekte ve özel yemeklerde toplu siparişler almaktayız.


   Candost’da başlıca kavurma-pilav olmak üzere Türk mutfağından birçok çeşit sunulmaktadır. Zengin menümüz her geçen gün daha da genişletilmektedir. Specialimiz kavurma-pilav olmak üzere, tavuklu, etli veya sebzeli ana yemek çeşitlerimiz, çorba çeşitlerimiz, zeytinyağlı, salata ve tatlı çeşitlerimiz bulunmaktadır.


  Üretimimizi tamamen kendi mutfağımızda gerçekleştiriyoruz. Ürün seçiminde kalite standartlarına bağlı kalıyor, en iyi ürünleri alarak en iyi yemeği sizlere sunmayı hedefliyoruz. Bu işin bir zincir olduğunun bilincindeyiz. Alım, üretim, sevkiyat, servis ve sunum gibi A’dan Z’ye tüm aşamaları özenle takip ediyoruz.
Altunizade ve yakın bölgelere paket hizmeti veriyoruz. Satışlarımızda Ticket, Sodexo, Setcard ve Multinet ile ortak çalışmalarımız vardır. Ayrıca özel yemeklerinizde toplu satışlarımız vardır…

   Sizleri de lezzetlerimizle tanışmanız için şubemize bekliyoruz...

Altunizade mahallesi Erzurum Sitesi 1/1 Üsküdar/İST.

0216 327 00 27
0533 318 60 92 - Halil ARSLANOĞLU

Tabldot Yemek İhtiyacınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.