Hakkımızda

İstanbul Tabldot Hakkında

İstanbul Tabldot olarak 1996’dan bu yana sektörde yer alan firmamız bir çok kuruluşun yemek ihtiyacını karşılamaktadır. Firmamız talebinize göre cenaze, mevlüt, düğün yemeği de üretmektedir. Siparişleriniz için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Usta aşçıları ve donanımlı yardımcı ekibi ile lezzetli bir o kadarda sağlıklı yemekleri hijyen kuralları çerçevesinde hazırlayarak İstanbul’un her noktasında gururla müşterilerimizin beğenilerine ürünlerimizi sunmaktayız.

Yemek firmamız, yaptığı işin öneminin bilincinde olan bir kuruluştur. İstanbul’da yemek
sektöründe 
uzun yıllardır hizmet veren, yaptığı işlerin en iyisini yapmaya çalışan ve yaptıktan sonra da hep arkasında duran şirket profili ile hep iyilerin tercih ettiği bir adres haline gelmiştir. Bünyesinde çalıştırdığı aşçıları özenle seçen, diğer elemanlarını işe alırken, uzun incelemelerden geçiren ve mutlaka yeterlilik belgesi isteyen firmamız, lezzetli yemekler ve kusursuz hizmet kadar, sağlıklı ve dengeli beslenmeye yarayan yemeklere de öncelik vermektedir.

Yemekler, insanın yaşamını sürdürebilmesi ve hayattan tat alabilmesi için önemli bir ayrıntıdır. Yemek molaları, bedenimizin ihtiyacı olan enerjiyi alması için gereklidir. 

Vizyon & Misyon

Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeyen, çalışanına değer veren bir yemek üreticisi olmak. Sürekli iyileştirme ve müşterilerimiz ile oluşturduğumuz güçlü ortaklık anlayışına varan ilişkilerimiz ile sektörde bulunduğumuz yeri muhafaza etmektir.

Misyon:

Yemeğin bir ihtiyaç olduğu kadar, bir lezzet ve keyif olduğunu da bilen İSTANBUL TABLDOT, dinamik ve çözüm odaklı personeli ile özenli ve güler yüzlü hizmet vermeyi daima ön planda tutmaktadır.  Hizmetin değerinin anlaşılmasında ve işin keyfe dönüşmesindeki en önemli unsurun insan ilişkileri olduğunu bilen bir firma olarak İSTANBUL TABLDOT şirketinizin bir departmanı gibi çalışmayı ve ekibinizin bir parçası olmayı hedeflemektedir.

  • Konusunda örnek gösterilen bir kurum olmayı,
  • Paylaşma ve sahiplenme duygusunu yaşatarak , sürekli iyileşmede eğitimin önemini benimsetmeyi,
  • Müşteri odaklı çalışarak memnuniyeti her şeyden önde tutmayı,
  • Modern teknolojiyi uygulayıp, üretimde ve yönetimde bilimsel ilkelerle hareket ederek, yol göstericilik sorumluluğunun  bilincinde olmayı,
  • İş motivasyonu ve başarısında dengeli ve sağlıklı beslenmenin fizyolojik , psikolojik ve sosyal etkilerine ve sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde katkı sağlamayı görev bilmekteyiz.
Hizmet

Hizmetin değerinin anlaşılmasında ve işin keyfe dönüşmesindeki en önemli unsurun insan ilişkileri olduğunu bilen bir firma olarak İstanbul Tabldot şirketinizin bir departmanı gibi çalışmayı ve ekibinizin bir parçası olmayı hedeflemektedir.

Gıda Hijyeni

Özenle alımı yapılmış maddeler tazelik ve kalite onayından sonra hijyene uygun hale getirilmiş alanlarda depolanır. Üretimin her aşamasında gıda mühendislerinin oluşturduğu Kalite Güvence Departmanı'nın kontrolü dahilinde çalışmalar gerçekleştirilir.

Kalite & Güvence

Üretilen her üründen numune alınıp, uygun şartlarda 72 saat süreyle muhafaza edilmektedir. Üretim, sevkiyat ve dağıtım alanında çalışan tüm personelimize düzenli olarak hijyen, kalite, taşıma, sevkiyat, dağıtım vs. eğitimleri verilmektedir.

Dağıtım & Lojistik

Kalite standartlarında ürettiğimiz yemekler günün her saati sizlere ulaşmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında her noktaya, Avrupa yakasında ise minimum 200 kişi personeli olan firmalara hizmet vermekteyiz.

Tabldot Yemek İhtiyacınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.