#candost

Kavurma&pilav, tavuk&pilav, Türk mutfağından seçme yemek, çorba, zeytinyağlı, tatlı ve salata çeşitlerimizle Altunizade şubemizde hizmetinizdeyiz...

Hizmet

Hizmetin değerinin anlaşılmasında ve işin keyfe dönüşmesindeki en önemli unsurun insan ilişkileri olduğunu bilen bir firma olarak İstanbul Tabldot şirketinizin bir departmanı gibi çalışmayı ve ekibinizin bir parçası olmayı hedeflemektedir.

Gıda Hijyeni

Özenle alımı yapılmış maddeler tazelik ve kalite onayından sonra hijyene uygun hale getirilmiş alanlarda depolanır. Üretimin her aşamasında gıda mühendislerinin oluşturduğu Kalite Güvence Departmanı'nın kontrolü dahilinde çalışmalar gerçekleştirilir.

Kalite & Güvence

Üretilen her üründen numune alınıp, uygun şartlarda 72 saat süreyle muhafaza edilmektedir. Üretim, sevkiyat ve dağıtım alanında çalışan tüm personelimize düzenli olarak hijyen, kalite, taşıma, sevkiyat, dağıtım vs. eğitimleri verilmektedir.

Dağıtım & Lojistik

Kalite standartlarında ürettiğimiz yemekler günün her saati sizlere ulaşmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında her noktaya, Avrupa yakasında ise minimum 200 kişi personeli olan firmalara hizmet vermekteyiz.

İstanbul Tabldot Hakkında

İstanbul Tabldot olarak 1996’dan bu yana sektörde yer alan ödüllü firmamız bir çok kuruluşun yemek ihtiyacını karşılamaktadır. Firmamız tabldot yemekleri, catering çeşitleri, kahvaltı türleri ve özel yemek siparişleri ile hizmet vermektedir.

Usta aşçıları ve donanımlı yardımcı ekibi ile hem lezzetli hem de bir o kadar sağlıklı yemekleri hijyen kuralları çerçevesinde hazırlayarak İstanbul’un yemek alanında gururla müşterilerimizin beğenilerine ürünlerimizi sunmaktayız.

Yemek firmamız, yaptığı işin öneminin bilincinde olan bir kuruluştur. İstanbul’da yemek sektöründe uzun yıllardır hizmet veren, yaptığı işlerin en iyisini yapmaya çalışan ve yaptıktan sonra da hep arkasında duran şirket profili ile hep iyilerin tercih ettiği bir adres haline gelmiştir. Bünyesinde çalıştırdığı aşçıları özenle seçen, diğer elemanlarını işe alırken, uzun incelemelerden geçiren ve mutlaka yeterlilik belgesi isteyen firmamız, lezzetli yemekler ve kusursuz hizmet kadar, sağlıklı ve dengeli beslenmeye yarayan yemeklere de öncelik vermektedir.

Blog

DANA ETİNİN BÖLÜMLERİ NELERDİR?.
DANA ETİNİN BÖLÜMLERİ NELERDİR?

Lezzetli bir et yemeği için doğru eti seçmek ve etin dokusuna uygun bir pişirme yöntemi seçmek oldukça önemlidir.

ŞEKER TÜKETİMİNİN SAĞLIĞA ETKİSİ.
ŞEKER TÜKETİMİNİN SAĞLIĞA ETKİSİ

Şeker, nişasta ve posaya göre daha küçük yapıda olan ve kan şekerini de daha hızlı yükselten basit karbonhidrat yapılarıdır.

Hizmetler

#candost.

İstanbul Tabldot olarak 26 yıllık sektör tecrübemize istinaden Altunizade'de açılan şubemizle hizmetinizdeyiz...

Cenaze Yemeği Hizmeti.

Cenaze yemeği için; Kavurma, Pilav, Ayran, Tatlı. İstediğiniz an arayabilirsiniz, bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Halil Arslanoğlu 0 533 318 60 92

Mevlüt Yemeği Hizmeti.

Mevlüt demek kalabalık demek. Çoğunlukla planlaması daha önceden yapılan bu özel günde bizden kapınıza kadar hizmet. Acil siparişleriniz için 7 gün 24 saat 0 533 318 60 92 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

EVLERE VE İŞ YERLERİNE ÖZEL GÜN YEMEKLERİ.

Özel günlerinizde siz anı yaşarken ve misafirlerinizle ilgilenirken yemek işini profesyonel ellere teslim edin... Tüm Zeytinyağlı yemekler toplu olarak adresinizde.

Yemeklerimizde doğal, sağlıklı ve taze sebze meyve kullanımı geleneğimizdir

Müşterilerimizin damak tadına ve sağlıklı beslenmelerine uygun yemekler üretirken, hammaddenin kabulünden ürünün tüketileceği ana kadar, gıda güvenliğine yönelik tehlikeleri tanımlıyor ve bu tehlikelerin bertaraf edilmesini sağlamaktayız.

Tabldot Yemek İhtiyacınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.